Skambinkite
+370 444 74282
Rašykite
telsiu@kriziucentras.lt
Atvykite
Džiugo g. 6, Telšiai

Projektai

balloon-splash

Vilties linija

„Vilties linija“ – emocinės paramos tarnyba moterims ir vyrams, teikianti nemokamą, anonimišką emocinę paramą telefonu ir laiškais.
kriziu-centras

Krizių centras vaikui ir šeimai Telšių regione

Krizę išgyvenančiai šeimai teikiama kompleksinė pagalba su laikinu apgyvendinimu. Viena iš projekto veiklų – efektyvios tėvystės užsiėmimai.
spc-2

Specializuota kompleksinė pagalba nuo smurto artimoje aplinkoje nukentėjusiems

Pagalba smurto artimoje aplinkoje atveju Telšių, Mažeikių, Plungės ir Rietavo savivaldybėse.
vaikai

„Telšių krizių centro“ pagalba Žemaitijos vaikams

Kompleksinė pagalba nukentėjusiems nuo smurto vaikams ar netiesioginio šeimyninio smurto aukoms (liudininkams) ir jų šeimų nariams, Plungės, Rietavo, Telšių ir Šilalės savivaldybėse.
kriziu-centras-2

Smurtinio elgesio korekcija Telšių rajone 2021 m.

Smurtinį elgesį keičiančios (SEK) programos tikslas – mokyti smurtinio elgesio asmenis išreikšti savo poreikius visuomenėje priimtais būdais. Nuo 2021.05.17 iki 2021.12.31 Telšių krizių centras vykdo projektą „Smurtinio elgesio korekcija Telšių rajone 2021 m.“, kurį iš dalies remia Telšių rajono savivaldybė. Visi norintys keisti agresyvų elgesį...
Telšių KC skrajutė

Ar tavo artimas nukentėjo nuo nusikaltimo?

  Telšių krizių centras vykdo projektą ir teikia teisinę, psichologinę, socialinę pagalbą nuo bet kokios nusikalstamos veikos nukentėjusiesiems asmenims. Pagalba teikiama nemokamai ir konfidencialiai. Kviečiame kreiptis tel. 860351559, el. p. pagalba.telsiai@gmail.com