Skambinkite
+370 444 74282
Rašykite
telsiu@kriziucentras.lt
Atvykite
Džiugo g. 6, Telšiai

Projektai

Specializuota kompleksinė pagalba nuo smurto artimoje aplinkoje nukentėjusiems asmenims

 

Telšių krizių centras  teikia Specializuotą kompleksinę pagalbą nuo smurto artimoje aplinkoje nukentėjusiems asmenims Telšių, Mažeikių, Plungės, Rietavo savivaldybėse.

Specializuota kompleksinė pagalba smurtą patyrusiems asmenims  – tai kompleksinė, tikslinė ir integruota pagalba smurtą patyrusiam ar smurto pavojų patiriančiam asmeniui, siekiant įveikti krizinę būseną, apimanti įgalinimą, informavimą, konsultavimą, tarpininkavimą, specializuotą psichologinę ir teisinę pagalbą, pažymų rengimą policijai bei Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybai prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos apie SKPC žinomas nusikalstamas veikas, susijusias su smurtu artimoje aplinkoje ir/ar smurtu lyties pagrindu.

Teikiame pagalba yra nemokama ir konfidenciali.

Teikiame specializuotą kompleksinę pagalbą smurto artimoje aplinkoje pavojų patiriantiems neįgaliesiems ar smurtą artimoje aplinkoje patyrusiems neįgaliesiems turintiems klausos, regos, fizinę, intelekto, psichosocialinę ir raidos negalią.

Teikiama pagalba nukentėjusiems nuo psichologinio, fizinio, seksualinio, ekonominio smurto, patiriantiems socialinę izoliaciją ar persekiojimą iš artimos aplinkos asmenų.

Specializuotą kompleksinę pagalbą Telšių krizių teikia nepertraukiamai nuo 2011 m. Vykdoma veikla yra finansuojamas Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšomis.

Daugiau informacijos: https://www.specializuotospagalboscentras.lt/

Kontaktai: Esant skubios pagalbos poreikiui skambinkite 112

Telšių krizių centro Specializuotos kompleksinės pagalbos centro tel. 8 682 29459, el. p. spc.telsiai@gmail.com

Pagalbą teikiame lietuvių, rusų kalbomis.

I–V 8.00-17.00

Kreipkitės į SKPC bendruoju pagalbos numeriu 870055516

I–V 8.00–18.00

Kategorija