Skambinkite
+370 444 74282
Rašykite
telsiu@kriziucentras.lt
Atvykite
Džiugo g. 6, Telšiai

Projektai

Pagalba skyrybas išgyvenančioms šeimoms

Telšių Krizių centras įgyvendina projektą “Pagalba skyrybas išgyvenančioms šeimoms”

Projekto įgyvendinimo metu numatytos veiklos:

Susitikimų organizavimas tarp vaiko (-ų) su vienu iš besiskiriančių tėvų. Susitikimai organizuojami po darbo valandų ir savaitgaliais.

  • Psichologo konsultacijos: individualios psichologo konsultacijos; psichologo konsultacijos šeimoms/poroms; psichologinės konsultacijos vaikams. Psichologinės konsultacijos skyrybas išgyvenančioms šeimoms. Psichologinė pagalba padeda atkurti emocinį stabilumą tiek vaikams, tiek suaugusiems. Ko pasekoje lengviau įveikti skyrybų procesą, suprasti kylančius jausmus, tiek suaugusiam žmogui, tiek vaikui, kurio tėvai skiriasi.
  • Psichologiniai užsiėmimai su dailės terapijos elementais-užsiėmimų metu siekiama padėti žmogui suprasti ir priimti savo emocijas ir sunkumus netiesioginiu būdu per piešimą. Užsiėmimuose gali dalyvauti ir vaikai, ir suaugę asmenys.

Socialinio darbuotojo konsultacijos

Teisininko konsultacijos

Teikiamos teisinės ir socialinės konsultacijos siekiant mažinti neigiamą tėvų konfliktų poveikį vaikams, kai vaikai būna įtraukiami į konfliktus. Konsultacijų metu skatinamas abiejų tėvų atsakomybės prisiėmimas už tinkamą vaiko poreikių bei saugumo užtikrinimą skyrybų metu ir po jų. Pripažįstant tėvų lygiavertes teises ir pareigas vaiko atžvilgiu.

Neuroedukacijos užsiėmimai. Dalyvavimas užsiėmimuose  padeda lengviau priimti pokytį, kurti santykių įsisąmoninimą, suprasti savo ir kitų jausmus.

Šeimos konferencija. Tai galimybė šeimai savarankiškai išspręsti problemas, susijusias su vaiko gerove. Šeimos konferencija yra susirinkimas, kurio metu šeima priima vaiko gerovei svarbius sprendimus. Šis susirinkimas yra geras būdas ieškoti sprendimų, kai vaikui reikia pagalbos. Šeimos konferencijos metodas suteikia galimybę išgirsti vaiką, atsigręžti į jį kaip asmenybę.

Projektą finansuoja Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Dėl išsamesnės informacijos ir registracijos kreiptis tel. +37068229459

Veiklose gali dalyvauti Telšių apskrities gyventojai. Pagalba nemokama.

Pagalbą teikiame lietuvių, anglų kalbomis.

Projektas įgyvendinamas iki 2023 m. gruodžio 31 d.

 

Kategorija