Ar kada nors jautėtės, kad atradote naują puslapį savo gyvenime? Taip, taip pat jautėsi moterys, kurioms neuroedukacijos užsiėmimai virto tikru atradimu.

Neuroedukacija yra moksliniais tyrimais pagrįstas metodas, skirtas suprasti ir gerinti mūsų smegenų veiklą bei emocinį stabilumą. Šis metodas apima įvairias technikas, kurios padeda mums geriau suprasti savo emocijas, valdyti stresą ir stiprinti psichinę atsparumą. Tai populiarėjanti disciplina, kuri naudojama tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje, siekiant pagerinti bendrą gerovę ir emocinę sveikatą.

Viena iš Telšių krizių centro projekto „Pagalba Žemaitijos vaikams 2024 m.“ veiklų – neuroedukacijos užsiėmimai – jau sulaukė teigiamų atsiliepimų iš dalyvių, kuriems šios sesijos tapo ne tik naudinga patirtimi, bet ir stiprybės šaltiniu jų kasdieniame gyvenime. Šių sesijų metu ne tik mokomasi, kaip tvarkyti savo emocijas ar valdyti stresą: jos suteikia galimybę atrasti gilesnį ryšį su savimi ir pradėti mylėti save intensyviau nei bet kada anksčiau.

Keletas dalyvių atsiliepimų:

Sužinojau apie save, kad aš galiu perlipti per save nors kažkiek, o tas labai gerai. Atėjo suvokimas, kad myliu save. Kitų moterų patirtys, sakyčiau, labai panašios – yra žmonių kažkiek panašių į mane. Visos dalyvės buvome kartu, ne individualiai, tačiau mano nedrąsumas atsistoti prieš dalyvių grupę sumažėjo. Pavyko atpažinti savo kūną ir pajausti per meditacijas. Kiekvienas užsiėmimas davė didžiulės naudos, ir net nežinau, kuris momentas labiausiai įsimintinas. Labai įsimintina buvo patirtis atsistoti prieš dalyves ir kalbėti – to niekur neteko patirti, todėl tai labai net stipriai užmotyvavo. Ačiū labai. Lauksiu dar ir dar tokių užsiėmimų.

Neuroedukacijos užsiėmimai man buvo itin naudingi ir įkvepiantys. Dalyvaudama šiuose užsiėmimuose, gavau daug vertingos informacijos apie streso suvaldymo būdus, kaip veikia mūsų smegenys ir kaip galime panaudoti šias žinias kasdieniame gyvenime. Vienas iš svarbiausių šio užsiėmimo privalumų buvo tai, kad man pavyko atsikratyti kai kurių savo trūkumų. Ačiū Jums!

Jūsų užsiėmimai padėjo pradėti pažinti save. Supratau, kad reikia save labiau mylėti, girti ir mažiau nuvertinti. Reikia save pagirti, motyvuoti ir kuo mažiau kritikuoti. Kitų moterų patirtys padėjo suprasti, kad visos mes panašios, tik kiekvienos akcentuojama problema vis kita. Girdėdama kitą, atpažįsti save. Asmeniškai išgirdau visus komentarus, apgalvojau juos. Apgalvojau visus užsiėmimus. Labai džiaugiuosi už šią patirtį  Įsimintiniausias momentas – meditacija, pirštinių nusiėmimas, skaudulio paleidimas. Ačiū  Tikiuosi, iki kitų kartų

Neuroedukacijos metu sužinojau, kaip reikia valdyti emocijas, kaip nuvyti blogas mintis į šalį. Supratau, kad ir kokia jaučiuosi stipri, bet pažvelgus į save iš vidaus – tuo pačiu palaužiama ir galinti emocijas paleisti tiesiog ašarų pagalba. Po to viskas atrodo daug paprasčiau ir ne taip baisu. Kitų moterų atsivėrimas (kaip sakė – apsinuoginimas) parodė, kad būna ir didesnių bėdų gyvenime nei tu pati savas „nupieši“…  O užsiėmimai man labai padėjo atsipalaiduoti, išmokau tiesiog meditacijos būtu nurimti ir užmigti be vaistų pagalbos!!! Ačiū Jums labai, nuo Jūsų sklindanti šiluma ir gerumas – vau! Esate nuostabus, šiltas žmogus ir savo srities specialistė!

 

🔶 Nauji užsiėmimai planuojami rugsėjo mėnesį, tad sekite naujienas apie ateinančias galimybes prisijungti prie šių sesijų kartu su Egle Poškaite, neuroedukatore.

 

Kviečiame kreiptis!

Telšių krizių centras įgyvendina projektą „Pagalba Žemaitijos vaikams 2024 m.“, kurio tikslas – teikti kompleksines paslaugas vaikams ir jų šeimų nariams, nukentėjusiems ar susidūrusiems su smurtu artimoje aplinkoje. Jeigu jūsų šeima ar artimieji patiria smurtą, nedvejokite kreiptis pagalbos. Mūsų komanda pasiruošusi suteikti reikiamą paramą ir pagalbą. 

Skambinkite: +370 682 29459

Rašykite: telsiu@kriziucentras.lt 

Atvykite: Džiugo g. 6, Telšiai